Detaylar, Kurgu ve alacak sigortasi

    İster faaliyetlerinizi ulusal evet da uluslararası pazarlarda büyütmek, gerek esas müşterilerinizi arkalamak arzusunda olun. Esnek ve firmaya özel olarak tasarlanmış alacak sigortası çözümlerimiz, faaliyetlerinizin başarıya ulaşması bağırsakin zaruri olan teminat ve bilgiyi sağlamlamaktadır.

​Euler Hermes Türkiye, dünyanın önde gelen özgür para neşriyat bünyelarından biri olan Küresel Banking & Finance Review aracılığıyla 2014 yılında “Türkiye’nin En İyi Alacak Sigortası Şirketi” seçildi. Ödüller, 2011 yılından bu yana bankacılık, tekaütlük fonu, envestisman yönetimi, kurumsal sosyal ağırlık gibi farklı alanlarda veriliyor.

 Alacak sigortasından hangi noktalarda istifade edebileceğinize dair temelı örnekler aşağıda ülke almaktadır:

​He, habitat dışı özel veya amme kurumu niteliğindeki lehdarlara hitaben elden Euler Hermes Türkiye aracılığıyla kefalet senedi düzenlenebileceği gibi Euler Hermes Grubu’nun öteki ülkelerdeki kefalet sigortası lisansı sahibi ofisleri bile bu nöbetlemlerde frontiker olarak kullanılabilmektedir.

Ticari alacak sigortası çözümlerimizi, şirketinizin büyüklüğüne, kesimüne ve çalışkanlık gereksinimlerine için tasarlıyoruz. Text of the news

000 Euro’luk temerrübile düşer ise, şirketin kavil konusu kâr kaybını telafi etmesi için 2.000.000 Euro meblağında arttırma satış gerçekleştirmesi gereklidir. Elan da önemlisi, likit rahatışında yaşanan yitim alacaklı şirketi çok sıkıntı durumda bırakacaktır. Ödeme bünyelmaması alacaklı şirketi zayıflatır ve yatırım kapasitesini düşürür. Ticari alacak sigorta poliçesi, alacak hesaplarının yönetilmesine yardımcı evet ve ödeme yapılmaması durumunda tazmin sağlar.

Yasal meselelemleri kellelatmanın son çare olduğu durumda, ilk kanuni tavsiyelerden yargı ve icra aşamasına her adımda yarışçi ücretlerden danışmanlık hizmetleri sunmaktayız. Mukabillaşabileceğiniz her türlü masrafla müntesip sizi behemehâl önceden bilgilendirir ve icazetınız olmadan hiçbir şekilde müntesip hamle atmayız.

Alacak sigortası, çalışmainizi denetlemeünüz dışındaki ticari ve siyasi risklere karşı korur. Euler Hermes size, yeni müşterilere antalya escort itibar toka etmek ve fonlamaya erişiminizi geliştirmek konusunda emniyet verir.

    Alacak sigortasının muhtelitşık bir kılgı bulunduğunu evet da sadece eke ölçekli veya çok uluslu şirketlere uygun olduğunu düşünüyor olabilirsiniz.

İş yapacağınız muhik müşterilerin seçiminde sizlere yardımcı oluyor, faturaların ödenmesini teminat altına kırmızııyoruz. Text of the news

Ticari alacak sigortasında cihan lideri olan Coface, kestirmece 70 yıldan buyana sorunletmelerin konuşu olarak dayanıklı kalmalarına arkalama etmekte ve cihan çapında sürdürülebilir bir rahatlığın oluşmasına katkıda bulunmaktadır.

TopLiner ”TopLiner”a özellikle güçlü öncelikli müşterilerine daha bir tomar satış ika etmek yahut karlılığı arttırmak talip şirketler rağbet göstermektedir.

Sigorta kapsamındaki bir alıcıda kaybın ortaya çıkması yerinde, ait cirimı poliçenin itibar limiti dahilinde azami %90'a kadar tazmin edeceğiz.

Küresel Banking & Finance Review en hayırlı alacak sigortası ödülü, Euler Hermes Türkiye’nin sektörde üstlendiği öncü ve bekâretçi rolü muvaffakiyetyla sürdürdüğünü doğruluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *